Guri Helene Ingebrigtsen

Tidligere roller:

Politisk rådgiver

30.10.1996–17.10.1997

Politisk rådgiver

for statsråd Hernes, Gudmund

Sosial- og helsedepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

05.02.1996–25.10.1996