Gudmund Harlem

Tidligere roller:

Statsråd

Forsvarsdepartementet - Einar Gerhardsens fjerde regjering

25.09.1963–12.10.1965

Statsråd

Forsvarsdepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

18.02.1961–28.08.1963

Statsråd

Sosialdepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

01.08.1955–18.02.1961