Gregers Winther Wulfsberg Gram

Tidligere roller:

Statsminister i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Francis Hagerups første regjering

14.10.1895–17.02.1898

Statsminister i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Emil Stangs andre regjering

02.05.1893–14.10.1895

Statsminister i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Emil Stangs første regjering

13.07.1889–06.03.1891