Halvard Lange

Tidligere roller:

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Einar Gerhardsens fjerde regjering

25.09.1963–12.10.1965

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

22.01.1955–28.08.1963

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Oscar Torps regjering

19.11.1951–22.01.1955

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Einar Gerhardsens andre regjering

02.02.1946–19.11.1951