Hallvard Eika

Tidligere roller:

Statsråd

Handels- og skipsfartsdepartementet - Lars Korvalds regjering

18.10.1972–16.10.1973

Statsråd

Landbruksdepartementet - Per Bortens regjering

21.08.1970–17.03.1971