Halvard Ingebrigtsen

Tidligere roller:

Vanlig

15.05.2013–16.10.2013

Vanlig

24.09.2012–05.05.2013

Vanlig

20.10.2009–24.09.2012

Vanlig

for statsråd Giske, Trond

Kultur- og kirkedepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

03.06.2007–20.10.2009

Vanlig

for statsråd Giske, Trond

Kultur- og kirkedepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

12.10.2006–03.06.2007

Vanlig

for statsråd Giske, Trond

Kultur- og kirkedepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2005–03.06.2007