Håkon Kyllingmark

Tidligere roller:

Statsråd

Samferdselsdepartementet - Per Bortens regjering

12.10.1965–17.03.1971

Statsråd

Forsvarsdepartementet - John Lyngs regjering

28.08.1963–25.09.1963