Halfdan Lehmann

Tidligere roller:

Konstituert statsråd

Marine- og postdepartementet - Schweigaard/Løvenskiold-ministeriet

03.04.1884–03.05.1884

Konstituert statsråd

Marine- og postdepartementet - Christian Selmers ministerium

21.03.1884–29.03.1884

Statsrådssekretær

18.10.1879–01.02.1906