Harald Synnes (KrF)

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Bjartveit, Eleonore

Kirke- og kulturdepartementet - Jan P. Syses regjering

01.01.1990–19.08.1990

Vanlig

for statsråd Steensnæs, Einar

Kirke- og undervisningsdepartementet - Jan P. Syses regjering

16.10.1989–31.12.1989

Vanlig

for statsminister Korvald, Lars

Statsministerens kontor - Lars Korvalds regjering

31.10.1972–19.08.1973