Hadia Tajik

Tidligere roller:

Statsråd

Kulturdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.09.2012–16.10.2013

Politisk rådgiver

for statsråd Andersen, Dag Terje

Arbeids- og inkluderingsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

30.03.2009–30.09.2009

Politisk rådgiver

for statsråd Storberget, Knut

Justis- og beredskapsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2008–29.03.2009

Politisk rådgiver

for statsråd Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

22.02.2008–20.10.2008

Politisk rådgiver

for statsråd Hanssen, Bjarne Håkon

Arbeids- og inkluderingsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.12.2006–22.02.2008