Hege Åse Solbakken (Sp)

Tidligere roller:

Vanlig

17.10.2005–03.03.2008

Vanlig

for statsråd Brekk, Lars Peder

Fiskeridepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

04.02.2000–17.03.2000