Henriette Westhrin

Tidligere roller:

Statssekretær

30.03.2012–28.02.2013

Statssekretær

for statsråd Lysbakken, Audun

Barne- og likestillingsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–31.12.2009

Statssekretær

for statsråd Halvorsen, Kristin

Finansdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

18.10.2007–20.10.2009

Statssekretær

for statsråd Bjørnøy, Helen Oddveig

Miljøverndepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–18.10.2007