Hilde Singsaas

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Johnsen, Sigbjørn

Finansdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–16.10.2013

Vanlig

01.12.2006–20.10.2009

Vanlig

17.03.2006–30.11.2006

Vanlig

17.03.2000–19.10.2001

Vanlig

for statsråd Brustad, Sylvia

Barne- og familiedepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

28.11.1996–17.10.1997