Hanne-Marie Kaarstad

Tidligere roller:

Personlig sekretær

for statsråd Brusletten, Reidun

Departementet for utviklingshjelp - Kåre Willochs regjering

01.01.1984–01.11.1985

Personlig sekretær

13.06.1983–31.12.1983