Harald Oskar Buttedahl

Tidligere roller:

Statssekretær

18.06.2012–07.06.2013

Statssekretær

for statsråd Brekk, Lars Peder

Landbruks- og matdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2011–18.06.2012

Politisk rådgiver

01.01.2000–17.03.2000

Politisk rådgiver

14.01.1999–31.12.1999