Inger Anne Ravlum

Tidligere roller:

Statssekretær

11.06.2011–16.10.2013

Politisk rådgiver

for statsråd Brundtland, Gro Harlem

Statsministerens kontor - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

05.04.1994–25.10.1996

Politisk rådgiver

for statsråd Faremo, Grete

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.07.1992–04.09.1992

Personlig rådgiver

for statsråd Nordbø, Eldrid

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

27.11.1990–01.07.1992