Idar Magne Holme

Tidligere roller:

Statssekretær

23.10.1997–17.03.2000

Statssekretær

01.01.1990–03.11.1990

Statssekretær

16.10.1989–31.12.1989

Personlig sekretær

for statsråd Brusletten, Reidun

Departementet for utviklingshjelp - Kåre Willochs regjering

15.11.1985–09.05.1986