Inger Johanne Hovengen

Tidligere roller:

Politisk rådgiver

01.01.1997–17.10.1997

Politisk rådgiver

for statsråd Faremo, Grete

Nærings- og energidepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

01.11.1996–31.12.1996

Statssekretær

03.05.1996–25.10.1996

Politisk rådgiver

20.03.1995–03.05.1996