Inge Staalesen

Tidligere roller:

Personlig sekretær

for statsråd Nilsen, Arne

Sosialdepartementet - Gro Harlem Brundtlands første regjering

04.02.1981–14.10.1981

Personlig sekretær

for statsråd Nilsen, Arne

Sosialdepartementet - Odvar Nordlis regjering

16.10.1979–04.02.1981

Personlig sekretær

for statsråd Nilsen, Arne

Kommunal- og arbeidsdepartementet - Odvar Nordlis regjering

20.08.1979–16.10.1979