Ingunn Yssen

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Brustad, Sylvia

Barne- og familiedepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–04.04.1997

Statssekretær

for statsråd Berget, Grete Anni

Barne- og familiedepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

24.06.1994–25.10.1996

Politisk rådgiver

for statsråd Berget, Grete Anni

Barne- og familiedepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

26.11.1993–24.06.1994

Politisk rådgiver

for statsråd Borgen, Kjell

Kommunaldepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.07.1992–04.09.1992

Personlig sekretær

for statsråd Borgen, Kjell

Kommunaldepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

05.11.1990–01.07.1992