Ivar Aavatsmark

Tidligere roller:

Statsråd

Forsvarsdepartementet - Otto Blehrs andre regjering

22.06.1921–06.03.1923

Statsråd

Forsvarsdepartementet - Gunnar Knudsens andre regjering

17.06.1919–21.06.1920