Jardar E. Flaa

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Bjurstrøm, Hanne Inger

Arbeidsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.08.2011–21.09.2012

Vanlig

14.11.1996–17.10.1997