Jan-Erik Støstad

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Huitfeldt, Anniken

Arbeidsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.09.2012–23.11.2012

Statssekretær

for statsråd Bjurstrøm, Hanne Inger

Arbeidsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.01.2010–21.09.2012

Statssekretær

for statsråd Storberget, Knut

Arbeids- og inkluderingsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–31.12.2009

Statssekretær

for statsråd Lysbakken, Audun

Arbeids- og inkluderingsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

02.10.2009–20.10.2009

Statssekretær

for statsråd Hanssen, Bjarne Håkon

Arbeids- og sosialdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2005–31.12.2005