Jonas Gahr Støre

Tidligere roller:

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–21.09.2012

Statssekretær

for statsråd Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001