Johan Jacob Jacobsen

Tidligere roller:

Statsråd

Kommunaldepartementet - Jan P. Syses regjering

01.01.1990–03.11.1990

Statsråd

Kommunal- og arbeidsdepartementet - Jan P. Syses regjering

16.10.1989–31.12.1989

Statsråd

Samferdselsdepartementet - Kåre Willochs regjering

08.06.1983–09.05.1986

Personlig sekretær

for statsråd Austrheim, John

Samferdselsdepartementet - Lars Korvalds regjering

27.11.1972–08.09.1973