Jacob Lerche Johansen

Tidligere roller:

Statsråd

Marine- og postdepartementet - Christian Selmers ministerium

15.09.1882–21.03.1884

Statsråd

Marine- og postdepartementet - Christian Selmers ministerium

11.10.1880–11.11.1881

Statsråd

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.10.1878–11.10.1880

Statsråd

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.08.1874–15.10.1877

Statsråd

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

17.06.1872–15.07.1873