Jørgen Herman Vogt

Tidligere roller:

Statsråd

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Vogt-ministeriet

14.09.1857–24.09.1857

Statsråd

15.07.1853–05.08.1853

Statsråd

15.06.1850–15.08.1850

Statsråd

10.11.1836–17.12.1836

Statsråd

19.09.1836–10.11.1836

Statsråd

15.01.1829–19.09.1836

Statsrådssekretær

09.07.1822–15.10.1825

Konstituert statsråd

1. Departement (finanssaker) - Regjeringsrådet/Statsrådet 1814

20.08.1814–07.10.1814