John-Ragnar Aarset (H)

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Solvik-Olsen, Ketil

Samferdselsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–16.12.2015

Vanlig

10.05.2004–17.10.2005