Jon Reidar Øyan

Tidligere roller:

Politisk rådgiver

for statsråd Storberget, Knut

Justis- og beredskapsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

24.01.2011–01.02.2011

Politisk rådgiver

for statsråd Bjurstrøm, Hanne Inger

Arbeidsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.01.2010–24.01.2011

Politisk rådgiver

for statsråd Storberget, Knut

Arbeids- og inkluderingsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

29.10.2009–31.12.2009