Jan Schreiner Levy

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Langslet, Lars Roar

Kultur- og vitenskapsdepartementet - Kåre Willochs regjering

01.01.1982–09.05.1986

Statssekretær

for statsråd Langslet, Lars Roar

Kirke- og undervisningsdepartementet - Kåre Willochs regjering

14.10.1981–31.12.1981