Jens Stoltenberg

Tidligere roller:

Statsminister

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–16.10.2013

Statsminister

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Statssekretær

for statsråd Berntsen, Thorbjørn

Miljøverndepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

12.11.1990–22.11.1991