Kari-Anne Opsal

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Andersen, Dag Terje

Fiskeri- og kystdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.12.2006–10.04.2007

Politisk rådgiver

21.10.2005–03.08.2007