Kari Gjesteby

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Frydenlund, Knut

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

21.05.1986–18.05.1988

Statssekretær

17.10.1979–04.02.1981

Personlig sekretær

15.11.1974–15.01.1976