Knut Arild Hareide (KrF)

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Foss, Per-Kristian

Finansdepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

19.10.2001–04.08.2003

Vanlig

13.08.1998–17.03.2000