Kåre Kristiansen

Tidligere roller:

Statsråd

Olje- og energidepartementet - Kåre Willochs regjering

08.06.1983–09.05.1986

Statssekretær

for statsråd Aarvik, Egil

Sosialdepartementet - Per Bortens regjering

15.10.1965–31.12.1968