Kari Nordheim-Larsen

Tidligere roller:

Statsråd

Utenriksdepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–17.10.1997

Konstituert statsråd

Barne- og familiedepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

24.12.1993–05.04.1994