Kåre Willoch

Tidligere roller:

Statsminister

Statsministerens kontor - Kåre Willochs regjering

14.10.1981–09.05.1986

Statsråd

Handels- og skipsfartsdepartementet - Per Bortens regjering

12.10.1965–05.06.1970

Statsråd

Handels- og skipsfartsdepartementet - John Lyngs regjering

28.08.1963–25.09.1963