Ketil Lindseth

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Hanssen, Bjarne Håkon

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

27.02.2009–16.10.2013

Politisk rådgiver

for statsråd Hanssen, Bjarne Håkon

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.06.2008–27.02.2009

Politisk rådgiver

for statsråd Hanssen, Bjarne Håkon

Arbeids- og inkluderingsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

10.09.2007–20.06.2008