Kjell Erik Øie

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Støre, Jonas Gahr

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.09.2012–16.10.2013

Statssekretær

for statsråd Huitfeldt, Anniken

Barne- og likestillingsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

29.02.2008–27.03.2009

Statssekretær

for statsråd Giske, Trond

Barne- og likestillingsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

15.02.2008–29.02.2008

Statssekretær

for statsråd Bekkemellem, Karita

Barne- og likestillingsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.01.2006–18.10.2007

Statssekretær

for statsråd Bekkemellem, Karita

Barne- og familiedepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2005–31.12.2005

Politisk rådgiver

for statsråd Bekkemellem, Karita

Barne- og familiedepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

28.03.2000–19.10.2001