Ketil Raknes

Tidligere roller:

Statssekretær

27.04.2012–16.10.2013

Politisk rådgiver

for statsråd Aasland, Tora

Kunnskapsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.04.2009–20.10.2009