Karl Eirik Schjøtt-Pedersen

Tidligere roller:

Statsråd

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–16.10.2013

Statssekretær

01.12.2006–20.10.2009

Statsråd

Finansdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Statsråd

Fiskeridepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–17.10.1997