Kjell Stahl

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Rettedal, Arne

Kommunal- og arbeidsdepartementet - Kåre Willochs regjering

07.10.1985–01.04.1986

Statssekretær

for statsråd Rettedal, Arne

Kommunal- og arbeidsdepartementet - Kåre Willochs regjering

14.10.1981–18.02.1985