Kjersti Stenseng (A)

Tidligere roller:

Vanlig

21.09.2012–01.10.2013

Vanlig

for statsråd Huitfeldt, Anniken

Kulturdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

15.05.2012–21.09.2012

Vanlig

for statsråd Huitfeldt, Anniken

Kulturdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

02.03.2012–15.05.2012

Vanlig

for statsråd Huitfeldt, Anniken

Kulturdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.01.2012–02.03.2012

Vanlig

for statsråd Huitfeldt, Anniken

Kulturdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.11.2011–31.12.2011

Vanlig

for statsråd Huitfeldt, Anniken

Kulturdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

14.06.2011–31.10.2011

Vanlig

for statsråd Huitfeldt, Anniken

Kulturdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

13.01.2010–16.08.2010