Kjell Ursin-Smith (H)

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Heløe, Leif Arne

Sosialdepartementet - Kåre Willochs regjering

01.04.1986–09.05.1986

Personlig sekretær

for statsråd Rettedal, Arne

Kommunal- og arbeidsdepartementet - Kåre Willochs regjering

14.10.1981–31.12.1983