Kjell Magne Bondevik

Tidligere roller:

Statsminister

Statsministerens kontor - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

19.10.2001–17.10.2005

Statsminister

Statsministerens kontor - Kjell Magne Bondeviks første regjering

17.10.1997–17.03.2000

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Jan P. Syses regjering

16.10.1989–03.11.1990

Statssekretær

23.10.1972–06.08.1973