Knut Morten Johansen (Frp)

Nåværende rolle:

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Sandberg, Per

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.03.2018–04.04.2018

Vanlig

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–20.03.2018

Vanlig

for statsråd Solvik-Olsen, Ketil

Samferdselsdepartementet - Erna Solbergs regjering

08.12.2017–17.01.2018