Knut Frydenlund

Tidligere roller:

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

09.05.1986–26.02.1987

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands første regjering

04.02.1981–14.10.1981

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–04.02.1981

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

16.10.1973–15.01.1976

Personlig sekretær

12.12.1964–12.10.1965

Personlig sekretær

26.03.1960–01.10.1962