Knut Vollebæk

Tidligere roller:

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

17.10.1997–17.03.2000

Statssekretær

for statsråd Five, Kaci Kullmann

Utenriksdepartementet - Jan P. Syses regjering

16.10.1989–03.11.1990