Kristin Holm

Tidligere roller:

Politisk rådgiver

for statsråd Gabrielsen, Ansgar

Helse- og omsorgsdepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

01.10.2004–17.10.2005

Politisk rådgiver

for statsråd Gabrielsen, Ansgar

Helsedepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

18.06.2004–01.10.2004

Politisk rådgiver

21.04.2004–18.06.2004