Kristin Ravnanger

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Høybråten, Dagfinn

Arbeids- og sosialdepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

01.10.2004–17.10.2005

Statssekretær

for statsråd Høybråten, Dagfinn

Sosialdepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

18.06.2004–01.10.2004

Statssekretær

for statsråd Høybråten, Dagfinn

Helsedepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

01.01.2002–18.06.2004

Statssekretær

for statsråd Høybråten, Dagfinn

Sosial- og helsedepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

19.10.2001–31.12.2001

Politisk rådgiver

for statsråd Høybråten, Dagfinn

Sosial- og helsedepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

24.10.1997–17.03.2000